| LostInHell55 a întrebat:

Buna TPU-isti! Pe data de 10 e ziua celei mai bune prietene, si nu am nici o idee ce cadou pot sa-i fac.Va rog da-ti-mi niste ideei.Care imi da cele mai multe si mai frumoase primeste de la mine o fundita+o cerere de prietenie+vot inteligent! PWP

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Depinde de preferintele ei. Gandeste-te la tot ceea ce ii place si porneste de aici. De exemplu, daca ii place sa citeasca, ai putea sa ii cumperi o carte care crezi ca ar fi pe gustul ei. Pe langa asta, poti inrama o poza cu voi sau o poti imprima pe o cana sau tricou. La fel, daca ii place un gen de muzica in mod special, ii poti cumpara un album pe care stii ca il apreciaza. Cu siguranta o sa gasesti ceva, fiind prietena ta cea mai buna, deci cunoscandu-i preferintele foarte bine.

| LostInHell55 explică:

Scuze,am uitat sa mentionez ca face 14 ani.happy

| Moonlight123 a răspuns:

Un album de poze pe care sa il completezi tu cap coada ceva gen povestea voastra de cand v-ati cunoscut si pana in ziua de azi, pozele poti sa le scoti si pe hartie fotografica sau la imprimanta normala. faci ceva fun dar si sa insemne ceva, toate momentele bune prin care a-ti trecut, distractie, reusite dar si suparari, daca ati fost impreuna la greu, despartiri etc. si poti adauga tot ce iti trece prin cap si va reprezinta. Sigur ii va placea si va avea mereu o amintire de la tine.
Sau o poza cu voi intr-o rama personalizata. Un tricou cu un mesaj haios, un medalion, o bratara sau ceva gravat..depinde si ce preferinte are

| mariiiiiiiiiiiiia a răspuns:

Parerea mea e ca ar fi frumos sa pui pe o bucata de polistiren (ai putea sa il decupezi in inimioara sau ce idei mai ai si tu) si sa pui poze cu voi pe el. si un buchet de trandafirihappy depinde si cati ani facehappy