| xToxiiq a întrebat:

joaca cineva Grand Fantasia? Cum evoluez armura de la +2? ^.^ FUNDA

Răspuns Câştigător
| MaimascuGeorge a răspuns:

Pentru a creste armura la un + mai mare,trebuie sa ai grija sa nu esueze prea mult si trebuie sa folosesti "Grade Defense C, B, A", cel mai bun este A fiindca esueaza mai greu, si te duci la un fierar de la Kaslow si pui arma si Grad Defense.
Dar pentru mai multe contacteaza-ma!

7 răspunsuri:
| MaimascuGeorge a răspuns:

Buna, eu joc Grand Fantasia si te pot ajuta, si poate jucam impreuna, contact la georgyangeorgyan99@yahoo.com.

| MaimascuGeorge a răspuns:

Pentru a evolua armura iti trebuie Grande Defense A(cel mai bun si nu esueaza), dar poti folosi si B si apoi te duci la un fierar de la Kaslow si pui arma si Grande Defense.

| MaimascuGeorge a răspuns:

Si pentru arma iti trebuie Grande Attack.

| MaimascuGeorge a răspuns:

Mai bine contacteaza-ma si iti explic mai pe detalii.

| MaimascuGeorge a răspuns:

Numele meu pe GF este Maimascugeo