| mona01 a întrebat:

La Facebook nu am fost atenta si am apasat pe nu stiu ce taste din stanga tastaturii ceva cu Ctrl si Alt si Shift. In fine nu stiu exact pe ce am apasat si mi s-a facut la facebook dintr-o data imaginea mult mai mica. Adica e scrisul mult mai mic si imaginea s-a micit dintr-o data. Ce trebuie sa fac ca sa-mi apara ca inainte? Credeti ca ar trebui sa-mi instalez inca o data Google-ul?

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Buna.
Incearca sa tii apasat Ctrl si sa dai de scroll la mouse - asta ar trebui sa mareasca sau sa micsoreze paginawinking

9 răspunsuri:
| Rebbbeca a răspuns:

Poţi încercare şi ceva mult mai uşor: Ctrl şi + apăsat în acelaţi timp. Poţi face aşa până când imaginea va fi destul de mare. Dacă o vrei mai mică, foloseşte:Ctrl şi -

| costin95 a răspuns:

Tine apasat ctrl si invarte de rotita mouseului

| EdiT a răspuns:

CTRL+rotița de la mouse

| totElodia a răspuns:

Apasa CTRL si + din dreapta tastaturii.

| P?????? a răspuns:

Dă click pe Ctrl şi învârte rotiţa de la mouse în sus.

| alymitu a răspuns:

Ctrl 0, legate, si se rezolvawinking

| AlexParaschivescu a răspuns:

Apasa cum zic ei sau ai jos o lupa cu 100% 50%. etc. sper sa iti fiu de folos.

| Alex_7720 a răspuns:

Tine apasat click stanga si misca de rotita la mouse.

| Cynthia123 a răspuns:

Sallut, cea mai simpla varianta de a mari o pagina este sa ti apasat CTRL si +(plus)