| andreiboss31 a întrebat:

Locuiesc la mare si nu de mult timp,am vazut la plaja,prin pietre(langa dig) niste creveti, dar nu multi.Si as vrea sa prin cativa, dar am incercat sa ii prind intr un pahar de bere dar am prins doar unu.Ar merge sa pun o bata cu o plasa de pescuit(nu stiu cum se numeste dar are taicamiu o teava de fier si are o plasa,ceva de genu o plasa de fluturi dar e putin mai mare) si la fundu plasei sa pun niste momeala, ar merge? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| FineBroAndy a răspuns:

Da,ar merge, nu cred că îţi trebuie neapărat momeală. Totuşi, ideea e bună big grin

1 răspuns:
| andreiboss31 explică:

AM UITAT ca se numeste plasa de prins pesti.