| MagAdelinaElena a întrebat:

Luni imi voi sarbatori ziua de nastere. Suntem 3 fete. Ce am putea face?, eu nu am ideilaughing,

5 răspunsuri:
| fadnox a răspuns:

E tare, asa am fost si eu -noi- anul asta, normal am ascultat muzica si ne-am simtit destul de bine, plus ca am stat singure

| DraghiciStefania a răspuns:

Puteti sa dansati

| SurprizeWow a răspuns:

Pai depinde ce preferinte au prietenele tale si cam ce varsta aveti.

| Ralukutza20 a răspuns:

Hei,puteti sa ascultati muzica(tare), sa faceti concursuri(e.g.va legaatai la ochi si incercati sa o faca una pe cealalta pe buze cu ruj) sau caautati pe google! cu placere!

| oOoPatyoOo a răspuns:

Dansati, ascultati muzica la maxim, jucati adevar si provocare, puteti face farse la telefon, etc... DISTRACTIE PLACUTA ...si La Multi Ani!