| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
M-am documentat un pic am observat ca toti vloggeri isi fac munca total diferit. La cei romani: Tequila face provocari si vorbeste de chestii la Zmenta ca face acele episoade analfabetii de pe internet, dr lav, zserioase si mai sunt fete care fac clipuri cu make-up
Vloggerii din afara fac mai multe lucruri: Bethany Mota: fashion retete de mancare, make-up si tot asa vorbeste de lucruri si face rutina ei de dimineata seara etc.
Ce tip de vloggeri sunt mai cautati? Adica vloggeri ca Zmenta, Tequila sau Bethany Mota? Adica ce tip de vlgger si de ce.
funda

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Nu cred ca se pune problema asa. Sunt mult mai multe tipuri de vloggeri. Aceia cu o audienta mai mare sunt cei care corespund dorintelor publicului. De regula, castiga,, puncte" cei care vin cu ceva diferit, dar care nu isi pastreaza rutina. Depinde iarasi din ce tara provin si ce anume cauta oamenii(amuzament, lectii de viata, culinare...etc.).