| 20156 a întrebat:

Am asa o intrebare,de ce vloggerii de ex. ca TEQUILA sau ZMENTA, popularitatile in general.De ce nu raspund la mesaje? Care este cauza? Multumesc, neaparat

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ar raspunde? primesc sute de mesaje unele mai tampite ca altele

| Sadop a răspuns:

Fiindcă primesc foarte multe mesaje la care răspunsul trebuie să fie destul de consistent, iar timpul nu le permite.
Au şcoală, serviciu, viaţă, pe lângă ceea ce îi face celebri.
Multe mesaje sunt de susţinere sau întrebări banale, care se repetă iar şi iar.
Cu siguranţă ar vrea să răspundă la toate mesajele de susţinere sau întrebările interesante, însă timpul nu îi lasă.
Nu cred că nu vor.
Baftă!