| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a întrebat:

Ma cheama Marius si vreau sa imi fac o porecla aveti idei? funda celei mai bune porecle!

Răspuns Câştigător
| Anndreass a răspuns:

Prietene iti dau un sfat.: O porecla nu ti-o alegi tu tio alege persoanele din jurul tau prietenii,etc dar iti dau cateva idei: Maisonn,DonVitoCorleone, BLOOD,Rimel,Capt-Caverman,PICOLO,Volshack Revolution,Bumbladee,COLOSUL,Vulcanus, Spik3, Spike, MARUTA, DANTE (numele tau dupa TPU) Much,Cap-De-taur,Cap-de-Mort, Vol-de-mort, RON Dumbledore K4za (FUNDA PLSS)

1 răspuns:
| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Sabaca