| beea22 a întrebat:

Vreau si eu o porecla crying toti din clasa mea au porecle nu chiar toti dar vreau si eu una!
ma cheama bianca ce porecle imi puteti da? thinking

Răspuns Câştigător
| ellablonde a răspuns:

1. Bii.
2.bobo
3.beky
cam astea...depinde de cum le vrei.

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Astea sunt copilarii, sincer. Nu stiu de ce aveti nevoie de porecle. Incercati sa fiti naturali.

| Nymphetamine a răspuns:

Bebe mic si prost. straight face E cea mai potrivita pentru tine.

| scary7 a răspuns:

Porecla nu tio alegi tu porecla e ceva care te reprezinta e legata de stilul tau de viata de defecte de calitati etc.nu tu iti alegi porecla ea iti este data laughing zica ca is in ceva filme de am zis asta rolling on the floorlaughing

| euniky a răspuns:

O porecla buna ti.o pot da prietenii tai, ei te cunosc ce.l mai bine si iti stiu fiecare defect si detaliu :p, nu tu iti alegi porecla din raspunsirle date aici... Ciao beea22!

| euniky a răspuns:

Mie nu.mi plac poreclele dar m.am ales cu o jalnica porecla "maslina"... de ce? nu stiu laughing deci ai grija la poreclele astea laughing

| annya_4818 a răspuns:

Byuu` :d