| anonim_4396 a întrebat:

Ma joc Lady Popular, am 550 $ si trebuie sa dau 600 pentru o fusta...straight face care scrie in misiune. Sunt lvl 5, ce ziceti sa strang inca 50$ si sa cumpar fusta pentru misiune? adica apoi o sa-mi dea bani misiunea sau cv? AJUTOR fundita

Răspuns Câştigător
| Asfgrhr a răspuns:

Stiu. Fusta aia cu flori! Scopul ala nu iti da nimic. Daca O cumperi,
ai complatat scopul. Daca le-ai completat si pe celelalte, atunci treci la nivelul 6. Daca vrei pot sa te ajut. Funda! plz.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vreau sa ma ajuti, lasa-mi id-ul tau te rog!

| Asfgrhr a răspuns (pentru anonim_4396):

Id-ul meu este hr.andreea@yahoo.com