| DeeaCrazy a întrebat:

Buna TPU....Mai demul, m-am certat cu o prietena si i-am dat block fiindca ma enerva.Stie cineva daca pot sa o deblochez si sa o am din nou la prieteni? Cel mai bun raspuns care m-a ajutat primeste FUNDOI!laughing

1 răspuns:
| Dragneel a răspuns:

Presupun ca este vorba de Facebook, nu? ^.^ Daca da, stii sus in dreapta, unde iti apare numele tau si Home, este o sageata in jos. Apesi pe ea si te duci la Privacy Setting[daca il ai in engleza] sau Setari de confidenţialitate. Acolo cauti unde scrie: Blocked People and Apps [ din nou, daca il ai in engelza. ] sau persoane si aplicatii blocate. si apesi pe butonul din dreapta albastru. Si acolo vei gasi ca iti apare numele prietenei tale. si trebuie sa apesi pe unblock sau deblocare. ^.^ Si cu asta te`ai scos.