| PiticaLuiGeo a întrebat:

Hey TPU.azi(vineri)m-am certat cu o prietena pentru ca ea nu a stiut la ora de istorie. s-a suparat pe mine pentru ca nu am ajutat-o. ea acum este suparata pe mine. Ce sa fac?[cel mai buna raspuns primeste fundita]

Răspuns Câştigător
| Akyy a răspuns:

Pai...pur si simplu spune-i adevarul nu are nici un rost sa o minti... spune-i k nici uh nu ai stiu si sa nu mai fie suparata pe tine k ceea ce conteaza e o prietenie nu o nota micawinkingwinkingwinking

1 răspuns:
| teonickateo a răspuns:

Salut, spune-i cati pare rau si ca alta data nu se va mai intampla, ai grija cum reactionezi, sa nu-i spui asta pe un ton suaparat, supeni din inima