| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut acum cateva minute o pagina pe facebook.O sa ma straduiest sa fie o pagine cat mai tare gen Generatia vesela, sau Demotiva, si vreau sa devina cat mai cunoscuta de aceea v-as ruga sa da-ti un like pagini.M-ai ajuta foarte mult.Multumest anticipat! Asta este pagina https://www.facebook.com/......4658662785

2 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Sfatul meu este sa incerci sa o faci cat mai amuzanta(ori o faci tu ori gasesti oameni care stiu sa glumeasca laughing), incearca sa faci publicitate pe alte siteuri, alte pagini de facebook mai populare, etc
Daca vrei sa te ajut cu ceva asta e idul meu de mess:id_alex99 Bafta happy

| Mihaela2710 a răspuns:

Am ceva pagină unde iți pot face reclamă. Dacă vrei, trimite-mi un mesaj