| Andrada_2595 a întrebat:

Mi-am facut astazi o pagina numita O Fata Baietoasa si sunt singura admina...cine vrea sa fie admina/admin(caut mai multi, maxim 4). Apropo, caut admine/admini care sa nu fie mai mari de 15 ani.Cine doreste sa fie admina/admin sa scrie eu si ii voi da linkul paginii

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă e vorba de un site aunci poate-te-ar interesa un schimb de linkuri, asta pentru trafic.

| Sebimenis a răspuns:

Eu. am 12 ani big grin

| fourteenapril94 a răspuns:

Si ce posteti tu pe-acolo?

| Andrada_2595 explică (pentru fourteenapril94):

Pai doar ieri am facut-o...si cred ca de toate voi posta

| AdytzaSweet16 a răspuns:

Daca vrei adauga adytza_for1_all@yahoo.com si discutam aici
As dori eu

| SexxyAngel a răspuns:

As dori si eu sa fiu admina id meu e: ionelus_paula da add si mai vb

| SexxyAngel a răspuns:

Deci? ai hotarat sunt sau nu admina?

| Andrada_2595 explică (pentru SexxyAngel):

Da
cand intrii sa dai like la pagina si sa scrii pe wall sunt eu cea de pe TPU OK? CA SA TE RECUNOSC