| kawaii69 a întrebat:

Mi-am luat un webkinz DELUXE dar nu stiu unde sa bag codul ma puteti ajuta?

15 răspunsuri:
| kawaii69 explică:

Eu vorbeam despre codul deluxe ila de la animal normal ca stiu am 14 animalehappy

| kawaii69 explică:

Pai am intrat mi-am facut cont dar nu stiu unde sa dau pentru a baga codul. Va rog ajutati-ma!

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Intri pe http://www.webkinz.com/ro_ro/ dai pe MEmbru nou si o sa te intrebe sa bagi codul si il bagi acolo si gata contul :) funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu! bagi pe google asa:cum imi bag un cod DELUXE pe webkinz? bun! mai departe trebuie sa urmezi niste pasi care ti da cand cauti. O sa vezi.la mine a venit o prietena si mi-a adus o pisica webkinz DELUXE, dar ai abonament LUX 3 luni, dar daca mai ai inca un animal si il bagi poti avea 6 luni, si daca vrei sa vb in joc numele meu de utilizator e :elisabetaeli Success!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti corecta si-mi dai funda chiar daca nu am cont pe TPU iti explic totul detaliat.
Mai intai iti bagi codul unde il bagi si la webkinzul normal si o sa-ti dea animalutul fara abonament de lux.Ca sa ii activezi contul DELUXE te duci la pagina principala webkinz world si dai unde scrie abonamente este o casuta mai ingrosata cu galben. Apoi apesi unde scrie www.ganzestore.com si iti faci cont acolo. Dupa ce iti faci contul pe site-ul de mai sus iti va cere codul animalutului tau webkinz DELUXE iar tu trebuie sa introduci codul acolo. Apoi te vei putea juca cu animalutul tau webkinz cu abonament de lux si vei putea face lucruri si activitati pe care membrii webkinz obisnuiti nu le pot face.De exemplu poti strange puncte estore si poti cumpara niste articole speciale.
Imi dai fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai apesi acolo unde scrie webkinz deluxe membership (tot la ganzestore) si apoi alegi o coronita (iti sugerez sa o alegi pe cea mai ieftina). Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare : am dat pe un signature 60 de lei pentru trei luni si si daca apas pe coronita cu trei luni cu 15 dolari mai trebuie sa platesc sau malasa direct?

| biwltyad a răspuns:

Intra pe http://webkinzromania.ro/jucarii/abonament-deluxe/
si alege metoda ta si mai jos o sa arate toti pasii

| MaryAndMizore a răspuns:

Intrii pe webkinz si dai pe membru nou acolo o sa iti puna tot felul de intrebari si cand iti cere codul secret il bagi. funda?happyhappyhappy

| MaryAndMizore a răspuns:

Aaa pai e la fel ca la webkinz normalbig grinbig grin

| Deeutzyka a răspuns:

Dap, te pot ajuta, da doar un click aici:http://mci2.webkinz.com/loader4.php?go=portal&aol=0&fs=1

| chengy3 a răspuns:

Buna mady poti sa inregistrezi un cod de lux asa:
-Intaty trebuie sa ai un cont de proba
-dupa acea te duci la doamna birdthdei
-apoi baji codul si faci ce iti cere acolo!
sper ca te-am ajutat! Nu este greu deloc sa bagi un cod lux pe webkinz! 1

| Radu_Sorana_Andreea_1979 a răspuns:

Pai intai apesi pe membru nou apesi am un cod te intreaba lucruri despre tine apoi introduci un nume de utilizator pui parola animalutului iti faci apoi tu o parola si poti incepe joaca apropo nu uita sa iti printezi fisa sau scrii datele animalutului. happy

| IRISJGJ a răspuns:

Daca mai ai un cont atunci apesi pe LOG IN apoi te duci la CENTRUL DE ADOPTII si scrii codul secret.
Daca nu ai cont apesi pe MEMBRU NOU si faci ce scrie acolo.
OoOoILuvmeOoOo iti pun o intrebare:
CE FEL DE ANIMAL DELUXE TI-AI LUAT?
Ex: PANDA ROSU, LEU, URS KOALA ETC.