| Isabelamaria21 a întrebat:

Buna TPU nu imi mai merge mozilia cand dau click pe ea imi apare o fereastra mica si imi zice aplication not found ce sa fac? am internet explorer dar daca vreau sa imi verific mailurile nu pot pentru ca nu mai am mozilia.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

.ti s-a sters!
reinstaleaza-l de aici :
http://www.mozilla.com/en-US/firefox/new/

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dezinstaleaza Mozilla Firefox pe care il ai si instaleaza Mozilla Firefox 4 in limba romana de pe site-l oficial, de aici: http://www.mozilla.com/ro/firefox/.
Nu am mai intalnit sa nu mearga e-mail-ul, indiferent ce browser folosesti, desi am 4 browsere pe laptop, IE 8, MF 4, Google Chrome si Opera si doua conturi de e-mail, mie imi merg pe oricare browser, se poate fiindca am motorul de cautare google. Succes si numai bine!

| SayCheesexD a răspuns:

In primul rand dezinstaleaza mozzila firefox de la meniul start, pe o parte este control panel [ partea cu albastru mai inchis ] si acolo dai la add or remove programs. Il dezinstalezi si intri aici :

http://www.mozilla.com/en-US/firefox/new/?from=getfirefox

Il downloadezi si il instalezi, urmand toti pasii necesari [ sunt scrisi acolo cand o sa il instalezi ] si ar trebui sa mearga.

Daca nu cauta pe Google numele erorii. S-ar putea sa gasesti ceva.

Funda?;;)

| albastrualb77 a răspuns:

Daca iti merge internet explorer, instaleaza de pe google, Mozzila firefox din nou.

| xXxRaduxXx a răspuns:

Reinstaleaza mozila...raised eyebrows probabil ca ai sters u ceva din greseala din folderul unde era instalat.

| Abandoned3 a răspuns:

Ce naiba e "Mozilia"? Ce treaba are Internet Explorer cu Mozilla Firefox? Nu merge IE pentru ca nu merge mai intai Firefox. Nu inteleg... Orice ultima versiune a oricarui browser din ziua de azi e in stare sa iti afiseze "mailurile". Problema ta nu stiu cum a aparut. Sterge-ti "mozilia" din calculator si baga Google Chrome!

| mariusbymedia a răspuns:

Pasul 1 stergi monzila nu prin delete prin uninstall si dupa o iei de aici http://www.mozilla.com/ro/firefox/ adica o dw si dupa o instalezi si iti va merge cu siguranta :-p

| bobo4ever a răspuns:

Descarca`ti google chrome e mult mai bun plus ca nu ti se blocheaza si este si un browser foarte rapid! Funda!:d