| Mariiiiiiia a întrebat:

Nu imi mai merge navigatorul pe telefon.Ce pot face? Dau funda! P.S:Telefonul este Nokia 2700 clasic

7 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Daca nu mai ai credit deloc nu iti mai merge! vezi daca mai ai macar cativa centi, si daca nu reincarca

Si eu am un telefon ca alt tau dar ai oferta sau pe abonament pentru internet daca ia oferta aia se duce in 7 zile daca pe abonament inseamna ca are ceva navigatorul sau nu primeste unde ca si mie imi face asa cate odata daca ii navigatorul baga altul nou

| Mariiiiiiia explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Am credit.Si netul e activat!

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns (pentru Mariiiiiiia):

Nu iti mai merge demult? si mie odata nu mi-a mers 3 zile si apoi si-a revenit, nu stiu cum laughing

| Mariiiiiiia explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Da,nu merge de vreo 2 saptamani.straight face

Am cartela, si am netu` activat o luna intreaga.