| Mariiiiiiia a întrebat:

Nu imi mai merge navigatorul pe telefon.Ce pot face? Dau funda! P.S:Telefonul este Nokia 2700 clasic

7 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Daca nu mai ai credit deloc nu iti mai merge! vezi daca mai ai macar cativa centi, si daca nu reincarca

| Mariiiiiiia explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Am credit.Si netul e activat!

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns (pentru Mariiiiiiia):

Nu iti mai merge demult? si mie odata nu mi-a mers 3 zile si apoi si-a revenit, nu stiu cum laughing

| Mariiiiiiia explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Da,nu merge de vreo 2 saptamani.straight face

Si eu am un telefon ca alt tau dar ai oferta sau pe abonament pentru internet daca ia oferta aia se duce in 7 zile daca pe abonament inseamna ca are ceva navigatorul sau nu primeste unde ca si mie imi face asa cate odata daca ii navigatorul baga altul nou