| anndrada98 a întrebat:

Buna TPU nu m-i se deschide aplicatia Samsung Apps pe telefon si nu stiu ce sa ii mai fac sad plss HELP ME sad

3 răspunsuri:
| HipHop4Life a răspuns:

Buna Andra. O problema asemanatoare am si eu cu urmatoarea eroare:"At least 6 MB is required to run this application. Delete some items and try again. This application will close now (0xff15)" si am sters mai bine de jumatate de card. straight face.
Daca ai gasit o solutie da-mi un reply.

| anndrada98 explică (pentru HipHop4Life):

Am rezolvat m-am dus la servis cu el si mi la reparat du-te si tu si intreaba ce probleme ai cu ele ca mie nu imi zicea sa sterg cv poate ai spatiul mic sad

| HipHop4Life a răspuns (pentru anndrada98):

Mersi de raspuns.

Întrebări recente