| Happinessssss a întrebat:

Bună, TPU.
O întrebare: Când au loc cele mai mari reduceri pe site-uri gen eMag?

Răspuns Câştigător
| tacitacitaci a răspuns:

De obicei reducerile sunt false(platesti acelasi pret sau cu cativa lei mai putin/mult ca acum 2 luni).
Nu zic ca nu sunt si reduceri adevarate, doar ca trebuie sa urmaresti produsul pe o perioada destul de lunga.

8 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Cele mai mari sunt doar de black friday

| OnuOnulică a răspuns:

Pai azi de Black Friday si de sarbatori.

| Dzeko7 a răspuns:

De black friday care este azi.Sau la Crăciun dar totusi nu sunt mai mari ca cele de black friday.

| Daniel2836 a răspuns:

Azi!

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Azi pana la ora 00:00. E BLACK FRIDAY

| Happinessssss explică:

Mda, știam că astăzi e „Black Friday", dar am auzit că e o păcăleală. big grin
Mersi oricum.

| ThinkDifferent a răspuns:

Astazi.

| Elektra1234 a răspuns:

De Black Friday, adica astazi.