| LittlebaaXd a întrebat:

o prietena de-a mea are telefonul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0 vodafone 540. Si a pierdut cablul de date. si vrea sa-si scoata pozele prin bluetoothu` pc-ului :). dati-mi un site cu bluetooth. ca vrea sa-si scoata pozele fara cablu de date. doar prin bluetooth-ul pc-ului si al telefonului. care sti vreun site de bluetooth pentru xp profesional si sa-mi si spuna cum sa isi activeze. sau cum sa faca sa le scoata prin bluetooth. dau >Funda:D

Răspuns Câştigător
| SummerSmile97 a răspuns:

Nu cred ca vei gasi vreun sait cu Bluetooth! Si eu am cautat dar nu am gasit!
Bluetooth-ul se cumpara din magazine!

Sper ca te-am ajutat! happy

Raalucaa ^.^