| aandreutsaa a întrebat:

pe maine azis profesoara noastra de romana sa facem o copunere cu titlul o intaplare ciudata din vacanta.adica trebuie sa scrie ceva daca ni s-a intamplat ciudat dar mie nu asa ca imi puteti da niste idei?(ma numesc claudia)dau funda:*

Răspuns Câştigător
| andreeadragutza22 a răspuns:

Sincer'h oPots i Minti Putin pe pr0fes0ara! De exemplu Poti Spune O Viziune ireala! Ca Ai trecut Noapte Pe ste Un podhee hee! Si acolo Ti sau Parut Diferite Chestii! Ceva Ciudat.sad Si de fapt Nu Era nimichee hee! Funda?:X

| johnnny123 a răspuns (pentru andreeadragutza22):

Sau poti sa spui ca ai intalnit o fata care nu stia sa scrie in limba romana, folosea majuscule Acolo Unde Nu Este Cazul, inl0cuia "o" cu "0" si nu stia sa separe corect cuvin tele

1 răspuns: