| anonim_4396 a întrebat:

Pe mine ma cheama Andreea Mihaela! Care din aceste nume va place mai mult? si ce derivate ale numelor stiti? Dintre aceste derivate care va place mai mult?
PS:Sunt admina la o pagina de facebook si nu stiu cum sa ma semnez!

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hey! Mai mult imi place Mihaela, deoarece Andreea e peste tot in tarahee hee. Acum fiecare cu gusturile lui. Si derive de la Andreea pot fi : Andy, Andre, Ada (poate si la Alexandra), Anda, Andreutza, Andra, Andrutza, Deia, si cam atat imi vine in minte. Iar de la Mihaela love struck pot fi : Miha, Mih, Ella, Michy, Misa, si cam atat...hee hee Bafta kiss! fundita big grin?

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Mmm..cred ca Mihaelahappy
Pai de la Andreea:Ade, Andre, Deea si de la Mihaela:Miky, ella, mihahappy
Numai bine.

| CartofulFred a răspuns:

Cred ca cel mai minunat nume ar fi Androp*la.