| Mynu a întrebat:

Pentru cei care se pricep la carti(pentru trucuri)
Dupa parerea voastra care este cel mai bun pachet Gaff?(Black Gaff Bicycle Gaff, Ghost Gaff, Ultra Gaff, Arcane Gaff)Multumesc!

2 răspunsuri:
| Benedict_6845 a răspuns:

Toate sunt la fel de bune, doar "desenele" difera, eu am colectia ghost gaff ( include si modelul mini si cel black ghost ) si chiar le am de vanzare pentru ca sunt retras. cartile sunt noi noute, nu am apucat sa le folosesc la nimic. le-am cumparat dar nu am mai avut timp de ele. daca esti interesat lasa`mi un pm

| gredidinamovistu a răspuns (pentru Benedict_6845):

Cat costa black ghostu si ghost gaffu?

Întrebări recente