| anonim_4396 a întrebat:

Peste o săptămână voi pleca intr-o tabără, la mare. happy Drumul va dura cam 5-6 ore, timp in care cred ca ma voi plictisi groaznic, deoarece știu drumul pana acoloz n-am chef sa ma uit pe geam.
Ceva idei de ce pot face pe drum?

Răspuns Câştigător
| Assassina a răspuns:

Amuza-te pe seama acestui link:https://www.google.ro/......https?/url
Citeste o carte de dragoste si amuuza-te de declaratii(daca esti vrei)
I-ati un joc pe telefon
Fa poze cutine strambandu-te
DORMI(Nu dormi mult noaptea inainte de ziua plecarii si sa vezi cum adormi ca un iepuras)
Asculta muzica
Deseneaza
Uita-te la cateva filme
Uita-te la parodii amuzante(
Scrie intr-un jurnal de vacanta.
MAI VREI?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Citeste carti de aventura sau dragoste!

| R0R0 a răspuns:

Citeste. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa dormi.

| dora784500 a răspuns:

Ia-ți căștile și alscultă muzică. Citește ceva dacă nu ai rău de mașină.
Dacă mergi cu cunoscuții puteți face privitul pe geam mai distractiv jucând jocuri specifice drumețiilor.

Succes.