| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a întrebat:

povestiti cele mai ahioase intamplari. funda

Răspuns Câştigător
| andreeamitoi a răspuns:

Viata mea este o comedie continua:

1. Cand am baut odata lapte, un prieten m-a facut sa rad si mi-a iesit laptele pe nas.:-o

2. Am intrat in camera, am stat putin mai in fata de tocul usii si cand sa ma intorc m-am lovit la picior de coltul tocului.laughingcrying

3. Cand eram a IV-a i-am spus doamnei invatatoarea ( din greseala) "MAMA"

4. Cand m-am dus la frtiorul meu de 7 luni sa il imbratisez si m-am intors in camera mea aproape cheala.laughinglaughinglaughingrolling on the floorlaughinglaughinglaughing

5. Cand m-am jucat "Tara, tara vrem ostasi!" mai de mult, de mica, si colega mea s-a dat peste cap pe mana.

Cum am spus... comedie continua rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor.

Randul tau!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram intr-o excursie la zoo si pe un baiat de la m n din clasa a l-a scuipat lama si era atat de multa lume ce sa mai zica se facuse de ras si era si plin de saliva...