| AngelAndreea a întrebat:

Ati avut parte de intamplari paranormale? Daca da povestiti-mi-le va rog.

8 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu exista intamplari paranormale. Ne inchipuim noi

| thegatekeeper a răspuns:

In general sunt sceptic cu privire la orice fel de situatie sau intamplare, dar am avut parte de cateva despre care chiar nu stiu ce sa cred. Unora dintre ele le-am gasit eventuale explicatii, altora (inca) nu. Am sa enumar cateva, fiindca ar fi foarte mult de povestit, altfel: obiecte care isi schimba locul, fara ca nimeni sa fi fost in casa, batai puternice in geam noaptea, pe care le-au auzit mai multi membri ai familiei, sunete atipice in locuri comune, obiecte bizare pe cer, noaptea, care nu pot fi avioane sau alte aparate de zbor etc. Nu am sa ma grabesc sa le clasific ca "intamplari paranormale", insa cu siguranta au fost ciudate si inexplicabile, cel putin momentan asa le gasesc.

| MMihai a răspuns:

Nimeni
nu îți va povestii
nimic real.

Lucrurile și experiențele paranormale,
nu se discută cu nimeni.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Nu pot sa zic ca am avut, decat de cateva ori, am inchis ochi si vedeam alb, ca si cand m-as uita la soare si incercam sa ma misc dar nu puteam si eram perfect constient, adica aram in pat, dar nu obosit nu sa ma culc. Pur si aimplu incercam sa fac spiritism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intamplari paranormale nu am avut,in schimb site-ul TPU abunda de "intrebari" paranormale, ce intrebari pun unii pe aici, isi dau adresa de messenger si cate si mai cate.
Se vede ce seriozitate au in ei, doar de-asta au venit pe TPU aici, nu?
Nu cunosc regulamentul si cum functioneaza site-ul!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat o besina de au murit fantomele! laughing rolling on the floor

| Public22 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar intr-o seara m-am trezit din somn si cand am deschis ochii am vazut o silueta care se misca intruna, mai ales capul. era ca o holograma care aparea si disparea foarte repede, astea erau miscarile. dupa cateva secunde a disparut, mi-am facut cruce si m-am rugat sa dispara. Acum nu stiu daca nu vedeam bine deaorece doar ce ma trezisem din somn sau a fost ceva real. oricum a fost nasol. Sper sa nu mai patesc asta.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Am avut doar DEJA-VU-uri cam atat. Cred ca multi de aici ati avut, dar eu am reusit sa schimb unul. happy