| loove_5215 a întrebat:

Povestiti-mi intamplari funny care vi s-au intamplatlaughing

4 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Sa-ti zic una tare:
eram mica, vreo 6 ani.
ma duceam la magazin, imbracata in rochita,
alergam,
am vazut parintele de la tara, si el tot la magazin se ducea.
si eu atunci nu puteam sa-l suportsad
ma tragea de obrajilaughing)
si nu am mai alergat, m-am oprit pe loc, de frica sa nu ma apropii de el.
el s-a oprit si m-a intrebat ce fac, eu in momentul ala m-am miscat si mi s-a rupt elastecul de la chiloti.
si mi-au cazut chiloteii in vine laughing
si de atnci face intruna misto de mine.laughing
of, intamplari
sa te trezesti cu chilotii in vine in plinsa strada, de fata cu parintele si nu stiu cata lume de vorba p acololaughing

| Drums a răspuns:

Da zi si u o intamplare, cred ca fiecare avem cate ceva funnylaughing
asteptbig grin

| Cristary a răspuns:

Omg On@ M@rY Monik rolling on the floor

Eu mergeam impreuna cu var'mea la Brasov, cu autobuzu'. Mai, si mi-a fost un raaau. Vomitam din 5 in 5 minute. Nu mai stia ce sa faca saraca. Se milogea de pungi prin autobuz: "care are punga? care are punga?" laughing
Omg, eram o pacoste.
Si, aruncasem ultima punga. Mai aveam una. Am umplut cam jumate din ea, apoi i-am facut nod!
Si peste vreo 10 minute, iar imi vine sa vomit... "Elena, mi-e rau Elena!"
Si saraca se chinuia sa desfaca nodu' si nu mergea!
I-am luat punga din maini, si am tras, de a sarit toata voma, pe mine si pe ea, apoi am vomitat in maini, si pe pantaloni. Grozava experienta rolling on the floor

| FeTTiza a răspuns:

Bine, duminika trecuta am mers la biserica si ma durea foarte tare burtacryingnu m-am mai putut tine si am tras un partrolling on the floorcare s-a auzit foarte tarelaughingimi era asa rusinelaughing