| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU! (Scuzati categoria, nu cred ca am pus-o bine.) Am vazut pe net ca duritatea rotilor de la penny board-uri/longboard-uri sau altele de genul acesta difera. Unele au 82A, altele 84A, etc. Cu ce duritate merg mai ok? Eu, de exemplu, am un penny board care nu are rotile prea bune. Daca asfaltul nu e bun, se simte orice pietricica din el. Adica nu merge lin, daca intelegeti ce zic, iar penny board-ul unei colege merge foarte lin, ca am mers si pe al ei ca sa vad. Intr-adevar, si ea mi-a zis ca al meu se zdruncina prea tare cand merge pe el. laughing) As vrea sa ii schimb rotile sau sa imi iau unul nou (ca am vazut roti care erau aproape la pretul unui penny board nou si atunci ar merita sa imi iau unul nou decat sa dau atata pe roti), deci cu ce duritate ar trebui sa imi iau ca sa mearga lin?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E periculos un skateboard, intr-o seara ma intorceam acasa si venea un pusti spre masina mea, cand m-a vazut a sarit la timp si i-am rupt in 2 bucuria. Nu are frane deloc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Mai bine cumpara-ti tu o carte, ca nu ai scris corect.
2. Am destule carti, dar nu pot sta toata ziua cu nasul numai in carti. Trebuie sa mai ies si pe afara, sa mai fac miscare si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca pot citi si afara, dar nu vad care e problema in a imi lua un penny board daca mie imi place sa ma plimb cu el. In fine, multumesc. Ai si tu grija de tine.