| Bubu_3915 a întrebat:

In timpul scolii ma tot gandeam la vacanta de vara. Cautam ideii pe care sa le pun in practica vara asta love struck. Acum ca vara e pe aproape eu inca nu stiu ce as putea face. cum sa ma distrez cu prietenii unde sa merg big grin. Care are cele mai frumoase ideii Fundaabig grin

3 răspunsuri:
| annaloveanna a răspuns:

Idei:
1.Sa metgi in tabara
2.Mergi in locuri de vis ca Baile Felix
3.Practica un sport.
4. Daca practici un sport poti sa mergi in cantonament
5.Infiinteaza un fanculb cu o anumita tema si intalnitiva des
6.Mergi la Mall impreuna cu familia sau cu prietenii
7.Fa o excursie pe Dunare.Nimic nu se compara cu o croziera cu un vas.
8.Mergi in strainatate.Este o idee minunata sa vizitezi locuri rar intalnite.
9. Poti sa petreci unele zile la muzee.
10.Relaxeazate la o zi SPA. Puneti masti de fata muzica relaxanta fa dusuri cu spumanti si petreceti o zi superba.

Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti spun ce fac eu vara, desi cred ca nu poti face la fel din moment ce esti fata.eu ies la poarta(stau la casa) si vorbesc cu prietenii de pe strada.sau mai merg la cate un eveniment in oras cu colegi sau prieteni sau joc fotbal.asta se intampla seara. dupa pranz de obicei merg la scaldat/bazin/plaja/piscina.cand ma plictisesc si de astea merg la tara unde ma relaxez pentru ca bunicii nu ma deranjeaza si pot sa fac ce vreau. sper sa te inspire lucrurile astea si sa te distrezi vara asta!

| FrAnCeLiNa27 a răspuns:

Puteti sa va duceti la o curte si sa dormiti cu cortul la foc de tabara! please funda! X: