| anonim_4396 a întrebat:

:* happy Se apropie vara si vreau ca anul acesta sa fac ceva diferit..ma gandeam sa incep sa cant la chitara pentru ca imi place foarteeee mult big grin :X genul pe care vreau sa il cant este pop/rock. Vreau sa ma inscriu la o scoala de vara care se ocupa cu astfel de activitati. In Bucuresti sau in orasele apropiate dar de preferat in Bucuresti. Mi-a spus o cunostinta ca este una prin Orasul Copiilor dar nu mai stie exact... Puteti sa ma ajutati cu mai multe informatii? :* [Dau funditaa on the phone

1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Cred ca este vorba despre Palatul Copiilor, care se afla langa Oraselul Copiilor.