| GaBrIeL_6760 a întrebat:

spuneti niste pachete de tigari mentolate dar sa nu fie de alea subtiri pentru fete sa fie de ala normale.

Răspuns Câştigător
| alinius a răspuns:

Kent Convertibles.

Cele mai bune tigari facute vrodata.

Vrei sa fumezi kent normal, fumezi. Daca vrei sa fumezi kent mentolat, apesi pe buton si gata tigara mentolata.

Se gaseste la toate magazinele mai dezvoltate in produse si este 12 lei.

Iti sugerez sa te duci sa iti cumperi cat mai repede:X

Funda?

3 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

De la Kent. Au "butonul" ala pentru mentalaughing

| GaBrIeL_6760 explică:

Mersi alinius chiar m-am dus la magazin si i-am zis de kent de care zici tu si mea dat, are o bila la filtru pe care in momentu in care o spargi devine tigara mentolata fain happy

| Anamaria2000_3331 a răspuns:

Pall Mall Green.