| rossye9 a întrebat:

Anumitor fete le place sa fumeze tigari subtiri mentolate. Cele mentolate sunt mai slabe de le prefera fetele? Sau care tigari sunt mai bune pentru fete?

3 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Daca ai ajuns sa pui intrebarea asta pe TPU e clar ca nici tu nu esti sigura ce vrei.

| NewAssasin a răspuns:

Nici un fel de tigari nu-ti fac bine. crezii ca daca te vede cineva ca fumezi pari mai interesanta?

| rossye9 explică:

Eu prefer tigarile la o petrecere dar foarte rar si atunci...Si nu am gusturi la tigari.Dar eram curioasa care e diferenta si preferinta unor fete.