| ωєιя∂σ ℓα яαρσят a întrebat:

Bună TPU ştie careva cum se activează internetul mobil la orange? pe cartelă big grin dau fundiţă mersi >:d

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Pai hai sa te invat o smecherie smug 7 zile gratis de net pe mobil, iar dupa aceasta optiune ai internet pana la adanci batraneti numai ca o sa iti ia din credit cand il folosesti daca nu ai o optiune cu MB. Uite cum procedezi : *100# -> ramura Oferte -> si pe a2a pagina din ramura Oferte, obtiunea Oferte de date, iar dupa gasesti prima varianta cu "Testeaza gratuit internetul mobil". Bafta. fundita?batting eyelashes?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Suni la *100# si alegi sa vorbesti cu un reprezentant.
Ii vei spune acestuia numarul tau de telefon si modelul, iar el iti va activa Internetul si te va informa in legatura cu costurile si celelalte lucruri happy

| ♥Băăăăăă♥ a răspuns:

Suni la *100# si is acolo optinui pentru Internetu mobil.
bafta. fundita:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da