| GreenBubbleLove a întrebat:

Stie cineva cum imi pot schimba numele pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| alex_1884 a răspuns:

Salut ILoveMilanForever.Ca sa schimbi numele pe Facebook trebuie sa faci urmatoarele.Mergi pe pagina profilului tau si in coltul sus din dreapta ai "Contul meu", dai un click pe "Contul meu" apoi "Setarile contului" dupa care iti va aparea "Schimba" dai un click pe el scrii numele dorit in acele casute si vei da in final click pe "Schimba numele". Asta e tot. Sper ca ti-am fost de folos.Succes.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra pe site-ul tau.Click pe contul meu(al tau), sus in dreapta. Apoi dai click pe setarile contului.Acolo poti schimba tot ce vrei.Pa.

| M' a răspuns:

Dai la "contul meu" in dreapta sus, "account setting" si gasesti acolo

| TrustMe a răspuns:

Dai la Account, apoi la Account Settings si la Name dai pe Change si il schimbi happy

| Irw a răspuns:

Buna! happy
pai dai pe ''contul meu'' [este sus in dreapta]
dai ''setarile contului''
si undeva acolo la prima chestie scrie ''schimba''
dai acolo si iti pui numele pe care il vrei happy
sper ca ti-am fost de ajutor!
Pa, pa!

| BaseplateV1 a răspuns:

Dai pe contul meu happy

Dupa accea dai change la nume, iar dupa aia iti scrii numele dorit!

Usor, nu-i asa?

| PlayPipo a răspuns:

Buna. eu stiubig grin sus in dreapta apar 3 chestii:acasa. profil si contul meu. apesi contul meu si setarile contului. apoi apare acolo prima chestie e numele apoi nume de utilizator. scrii la nume numele tau nou apoi dai save si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu, intri la contul meu sus dreapta, apoi la setarile contului si vei gasi schimba nume