| lolicica1111 a întrebat:

Stie cineva daca va aparea GTA V pentru calculator?big grin si cand va aparea?big grin

Răspuns Câştigător
| BoggyP a răspuns:

Au aparit ceva zvonuri, dar pana nu apare si trailerul pentru pc nu e nimic official. ottusi anul asta apare sigur. poate chiar si pe 15 martie

3 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Jocul a aparut si cracked si se poate cumpara cu 250 lei cred in orice caz cel mai ieftin e 190lei si mai scump e 300lei

| sNk_7399 a răspuns:

Lansare: 17 SEPT 2013 | 15 MAR 2014 (PC); Rockstar Games

| AndreiBlue a răspuns:

Buna.Cei de la RockstarGames nu au anuntat ca Grand Theft Auto 5 va avea suport pentru PC!