| Al3csandruta a întrebat:

Stie cineva de la cate puncte ajungi la un alt nivel aici pe site? Am 1672 puncte si sunt tot utilizator junior. Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ANGEL7DEVIL a răspuns:

Buna...si eu am 1972 de puncte si sunt tot la juniori dar la seniori iti trebuie mult mai mult dar nu stiu sigur cat...da cate puncte ai tu nu e cine stie ce intelegihappybig grinfunda?winking

4 răspunsuri:
| annaangel17 a răspuns:

Trebuie sa ai multe raspunsuri.

| αʟεх a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri happy

Succes happy

| IQ156 a răspuns:

CA sa fii Senior ai nevoie de 100 de raspunsuri iar ca sa fii Expert ai nevoie de 10% din raspunsuri sa fie cu funda. Funda please?

| BestOftheWingsAnna a răspuns:

Ai nevoie sa raspunzi mult si sa ai si castigatoare.