| ღmirunikaღ a întrebat:

Buna TPU stiti cum sa-mi fac o revista virtuala am incercat in power poin si in world da nu merge ceva... la ele fa rog ajutati-ma dau schleife(germanahee hee inseamna funda

Răspuns Câştigător
| Andreea_9845 a răspuns:

Sigur o s-o faci frumoasa voi fi prima care o cumpara

3 răspunsuri:
| ღmirunikaღ explică:

Am deja blog

| medyth a răspuns:

Buna mirunica ce faci nu stiu cum se face dar ma bucur ca incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Fă-ţi un blog pe Blogger.com (te îndrumă la fiecare pas în română) sau la Wordpress.com (îndrumări în engleză şi e mai complicat). Ambele sunt gratuite.
Dacă vrei să vezi câte unul din fiecare, caută pe google 9abordare.blogspot.com şi lecturirecenzate.ro