| CraziNess a întrebat:

Buna TPU stiti cumva cat poate sa coste un Ipod touch 8g sau 4g? este cumva si la cosmote, vodafone sau orange? Multumeschappy

4 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

I-pod-ul nu este telefon. Poate ai vrut sa scrii i-phone.Pretul unui i-phone depinde de abonamentul care-l faci si de durata, adica unul sau doi ani.

| sonya a răspuns:

Depinde la liber sau la abonament. nu cred ca mai sunt scumpe. Gasesti pana in 1000 de lei unul. Depinde de unde te duci sa-l cumperi. Fa o scanare a pietei si ia-l unde este mai ieftin.

| CraziNess explică:

Am vrut sa scriu ipod happy si stiu laughing ca nu e un telefon

Răspuns utilizator avertizat