| IrinaIvashkov a întrebat:

Bună TPU!

Ştiţi un site în care pot vorbi prin microfonul de la căşti apoi să salvez ce am vorbit? Vă rog mult. Dau fundă şi vot, răspunsului câştigător şi tuturor care m-au ajutat vot.

Scuzaţi categoria.
Mulţumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| florin193 a răspuns:

Incearca in bara de start - all programs - accessories - entertainment - sound recorder. asta e totwinking bafta! funda? big grin

1 răspuns:
| Lalluu a răspuns:

Nu stiu site, dar stiu un program se numeste "Audio Recorder" si il poti descarca de pe site-ul http://download.chip.eu/ro/Audio-Recorder-for-Free-11.3.1_1154232.html