| Fraguta a întrebat:

Stiti vreo pagina de facebook care ar fi dispusa sa imi faca publicitate la a mea?

Răspuns Câştigător
| Menker a răspuns:

Poate și sunt pagini care fac publicitate, dar dacă ai o pagina serioasă, a unei comunități, companii, site, etc, creează un anunț! Așa toții vor putea vedea publicitatea.
p.s. Pentru a creea o publicitate, apeși pe butonul creează anunțuri ce se află în partea dreaptă mai sus de publicități.

2 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

BA mati disperat cu facebookul ce va place ma atata la el nu inteleg mama e disparata de el colegele mele prieteni mei eu nici nu am cont de facebook ce va place ma la procaria de site de socializare care afla toata lumea unde mergi ce mananci ce te joci si daca esti handicapat si pe ce situri intri inteleg ca uni mai fac bani din chestia asta dar voi puneti poze jucati cityvile si vorbiti la sectiunea de comment ca pe mess in loc sa vorbiti pe un chat normal obsedatilor

| PriliBlueBlood a răspuns:

Pot sa iti fac eu daca ai peste 100 de likes (pagina mea se numeste True love never says goodbye)