| MariaMaryy a întrebat:

Stiti vreun joc simulation de genu euro truck simulator doar ca cu masini mici(nu camioane), sa alegi un vrei sa mergi, etc da nu intrecere doar sa te plimbi, poate sa ai misiuni...Dau

6 răspunsuri:
| adrianpopovici99 a răspuns:

Eu joc driving simulator, ai si misiuni sau city car driving 2 sunt jocuri faine

| MariaMaryy explică (pentru adrianpopovici99):

La city car driving poti alege unde mergi si iti da instructiuni sau mergi pe unde te duce capu'?

| adrianpopovici99 a răspuns (pentru MariaMaryy):

Poti merge pe unde te duce capu

| 9cosmyn8 a răspuns (pentru adrianpopovici99):

Mie imi cere key daca esti omenos mil dai si mie sau lasi id?

| 9cosmyn8 a răspuns:

Adrian daca iti merge city car driving?

| 9cosmyn8 a răspuns:

Mie imi cere key daca esti omenos mil dai si mie sau lasi id?