| CarmichaeL a întrebat:

Stiuuu ca suna FOARTEEEE copilaresc, insa, as vrea sa devin ca si meserie, Spion laughing)... e visul meu. de foarte mult timp imi doresc. CIA, NSA, am ajuns sa le cunosk ca si in palma, insa nu pot gasi nicaieri raspunsul la intrebarea mea : Ce studii trebuie sa urmez pentru a deveni un agent ( Cu nume de cod, permis port-arma Si misiuni )!? stiu ca suna copilaresc, insa daca vreti sa imi raspundeti gen " unde te crezi tu?! " sau " Tu visezi.?! " mai bine. nu raspundeti. Thx happy Funda.

1 răspuns:
| Maysa a răspuns:

Nu sună copilăresc; este visul tău, și este unul foarte frumos!
Tot ce vrei să afli despre spionaj găsești aici [după intorducere]
http://www.scribd.com/doc/33160072/Totul-despre-spionaj
Sper că te-am ajutat!