| iamaprincess a întrebat:

Sunt noua in jocul lady popular si am intrat la oras >-salon de frumusete si mi-am cumparat mai multe frizuri intrebarea mea este:cum fac sa revin la o veche tunsoare fara sa o cumpar iar? e posibil?
Multumesc!
{fundissa}

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Ti-ai cheltuit banii de-ageaba!
Nu poti sa cumperi mai multe cuafuri, doar una si cu aia ramai, nu sunt peruci. Deci, raspunsul e nu. nu poti sa revi la o veche coafura fara sa o cumperi din nou. Asta e!

2 răspunsuri:
| iamaprincess explică:

@PunkPrincess scuze ca ti-am dat stupid dar vreiam sa iti dau inteligent si mi-a bifat casuta cu stupid scuzzeeeeeecrying

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Nu se poate ...doar daca o cumperi iar