| Anonimata345 a întrebat:

Bună TPU! Știu că suna a întrebare stupidă dar îmi puteți spune cum pot vedea cum mă văd ceilalți? Gen dacă îmi fac un selfie în realitate mă văd ca în acel selfie?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-aș zice, adică gândește-te ce diferit arăți de la un selfie la altul, plus cum îi vezi și pe alții în poze vs realitate. oglinda e o comparație mult mai asemănătoare cu realitatea

| RAY a răspuns:

Asta tine de stima de șine,dar lumea mereu iti va gasi defecte,pentru ca multi au primit bulling in trecut iar acum si ei fac la fel, dar tu acceptate asa cum esti si daca poti progresează asa cate putin., eu merg pe ideea ca existam ca sa ne cunoastem pe noi, daca te cunoști pe tine, vei deveni ceea ce esti, doar tu esti constienta ca existi restul pot fii creația minti tale

| Catrice a răspuns:

Te uiți în oglinda.

| SingleForOne a răspuns:

Alții te văd după propriile lor experiențe, plăceri, preferințe, și alte idei. Acestea dau adevărul pentru vorba aceea, "Beauty is in the eyes of the beholder/Frumusețea este în ochii privitorului"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal dacă te uiți în oglindă partea stângă a ta o vezi în dreapta și invers. La camera de pe fața telefonului, cel puțin la mine-i la fel și nu am vreo setare să pot schimba asta. Ca să te vezi exact așa cum ești ori îți faci o poză cu camera de pe spate a telefonului, ori rogi pe cineva să îți facă

| Anuket a răspuns:

Nu te vezi ca în selfie deloc. Aproape ca în oglindă ești percepută.

| stefiiii3 a răspuns:

Da

| erik345 a răspuns:

Nu.