| iza5bela a întrebat:

Un nebun mi-a aflat parola la messenger si-mi tot injura prieteni! Imi spuneti cum pot sa schimb parola ca nu stiu.Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Trebuie sa stiu ceva... Ti-a schimbat parola? Daca nu, intrii cand el nu e online pe mess, te duci sus la ''Messenger'' apoi la ''My account info''. Iti scrii emailul si parola, apoi, faci click pe ''Change your password''. Scrii parola curenta[ cea veche ] apoi, in cele 2 campuri ramase o scrii pe cea noua. Ma bucur ca te-am putut ajuta.

6 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Intri pe mess. dai la "Messenger" (acolo sus ) -> my account info -> o sa iti apara o pagina in care intri si scrii parola dupa care o sa iti apara YAHOO ACCOUNT INFO si la a 3a parte acolo unde scrie Sign-In and Security te duci la change your password si scrii vechea parola dupa care introduci una noua si dai save big grin Sper ca te-am ajutat! O zi buna happy!

| Chrristina a răspuns:

Da ca o fi si asa bun raspunsul tauwinking
Mai presus de al meu nu este! happy

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Invisible, te crezi mai destept? Stiam ca nu. Te rog nu mai vota raspunsurile bune cu ''stupid''. :]

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Aceeasi chestie am spus-o si eu, numai ca am spus-o prima. Deci te rog nu te crede mai destept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ti-a schimbat prola?/////
daca nu fa ce ti-a zis fallen ca e bnn