| tpu_ank a întrebat:

BUna:*, va rog sa ma ajutati big grin in legatura cu messu
vreau sa-mi schimb parola, va rog sa-mi spuneti ce sa fac, pas cu pas sad va rog (mi-a aflat prietenu parola, si ma verifica, si comenteaza, si ma cert cu el waiting )

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
daca esti pe mess, intri sus la messenger, dai click my account info, iti scrii parola acolo, dai change si cred ca de aici de descurci tu!
pup :*

8 răspunsuri:
| ellene a răspuns:

Buna. da click sus in lista de prieteni unde scrie messenger, apoi la my account info. pune parola actuala si da sign in.click la change password(de obicei scrie cu albastru) .scrie parola veche o data si apoi parola noua.de 2 ori. in final da save. nu ar trebui sa-l lasi sa te controleze...presupun ca tu nu-l controlezi pe el.doar nu e tatal tau nu?!?!?

| bibitza a răspuns:

Buna.intra la my account info (sus pe messenger clik) apoi ''ok'', apoi iti scrii parola...'sign in''...si apoi change password si iti treci vechea si noua parola si gata.bafta :*

Răspuns utilizator avertizat
| sweetangeloana a răspuns:

Nu are rost sa schimbi parola Schimba prietenullaughing Intra pe mail si ai undeva dreapta sus unde scrie Hi si numele tau de user ai account info dai click si gasesti acolo change password.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va afla parola tot timpu, cauta un program care sa-ti blocheze registri...sau pune o parola la pc. bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Browse > Home / Yahoo! Account, Yahoo! Messenger / Cum pot schimba parola de la Yahoo! Messenger? Browse > Home / Yahoo! Account, Yahoo! Messenger / Cum pot schimba parola de la Yahoo! Messenger?

Cum pot schimba parola de la Yahoo! Messenger?
Tagged: mail-password, messenger-pass, y! m-change-password, Yahoo! Account, Yahoo! Messenger
Vad din statisticile de referrer cautari, ca sunt multi care cauta raspunsul la aceasta intrebare (in limba romana), Cum post schimba parola la Yahoo! Messenger?
In primul rand, trebuie sa stiti parola curenta (adica parola buna, asociata ID-ului de yahoo messenger).
Atentie! : parola de Yahoo! Messenger, reprezita de fapt parola contului dumneavoastra de Yahoo! (Yahoo! Mail, Yahoo! 360°, Yahoo! etc. …).
Schimbarea parolei : Yahoo Account () –> in caseta de logare introduceti ID si parola —> ajunsi in pagina "Review My Account Information", aveti undeva sub "Yahoo! ID Card" o optiune de schimbare a parolei. Click pe Change Password –> introduceti parola actuala (Enter your Current Password), dupa care de doua ori noua parola aleasa de dumneavoastra pentru contul de Yahoo!
Parola contului de Yahoo! trebuie sa contina minim sase (6) caractere si ea poate fi formata din combinatii de litere, INCEARCA ASTA ...SEMNAT...
FLORIN...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vrea sa iti esplic dar nu stiu cum