| rubby20rubb a întrebat:

Va mai deranjez cu o intrebare pe ziua de azi.
Vi s-a intamplat ca majoritatea oamenilor sa nu va placa? Ati incercat sa va schimbati?
Eu as vrea sa ma schimb, sa fiu mai buna cu cei din jur dar nu stiu cum!
Voi cum ati reusit?

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

Cea mai simplă reţetă ca să fii plăcut de oameni: eşti adesea veselă şi sociabilă, nu îi dezaprobi categoric, le faci 1-2 complimente, îi asculţi. Cam atât.
Desigur, o să te şi saturi. Când asta se va întâmpla îţi mai rămâne doar să îţi expui punctul de vedere fără a te îngrijora de ce ar putea crede ei, dar până ajungi la stadiul ăsta, aplică ce am scris în primele rânduri.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

De fapt eu am o energie negativa care indeparteaza lumea de mine, dar eu imi urmaresc interesele si nu am treaba. Nu mai cred in stabilitate fata de lume.

Întrebări recente