| IuliannaIuli a întrebat:

Va deranjez iar cu o intrebare. Cum stiu ca ma place un baiat?

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Se uita tot timpul la tine, daca vorbesti cu el, iti vorbeste foarte frumos, te ajuta cu orice, il intereseaza tot ce faci tu si incearca sa faca tot ce poate ca sa fie in preajma ta si sa iti vorbeasca sau sa stea langa tine laughing pana la urma e foarte usor sa iti dai seama daca te place sau nu happy

3 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Nu te place.

| Dexaa a răspuns:

Păi, îţi aruncă priviri lungi, "încearcă să se dea maree", unii se înroşesc, încearcă diferite moduri de a flirta cu tine. Sper că te-am ajutat, baftă!

| Sw1ngg a răspuns:

Nu stiu sigur cum afli tu asta, dar il poti face sa te placa daca ii arati sanii. ^.^"