| lSarcastiquel a întrebat:

va place Sarah Hyland, Dylan din Tocilarul Fermecator?

7 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

Imi aduce aminte de mine la corplaughing si dupa ce am vazut-o si chestii m-a facut sa ma simt mai bine pentru ca arat de parca as fi avut parte de tratament la Auschwitz.
Imi aduc aminte ca avea ochii foarte mari. Nu mi se pare FRUMOASA ci doar draguta si finuta.

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Da o ador, e foarte frumoasa, draguta si am vazut filmul, in poza de la profil e ea.An nou fericit!

Răspuns utilizator avertizat
| DedeeAndreea a răspuns:

Hei! Da,imi place foarte mult! Sincera sa fiu, e foarte frumoasa, draguta, are o personalitate aparte, care imi place foarte mult! M-am uitat si eu in seara asta la fim! E super!
La multi ani!

| ArchWord a răspuns:

Tu te uiti la desene animate laughing) rolling on the floor)))) esti copil mic? minim: 7 ani laughing

| St3fan97 a răspuns:

E supeeeerrr...:X:XX::**:*:*:**: mam uitata si eu la fil.hee hee)

| ravyALEX a răspuns:

Daca imi dai o fundita imi place orice